Landsmøtet 2011

18.-20. november var 26 delegater, fribustaben og landsstyret samlet i Stavern til FRIBU landsmøte. Landsmøtet er en spennende arena hvor viktige beslutninger om FRIBU vedtas, derfor takker vi dere som deltok! FRIBU er helt avhengige av lokalt engasjerte medlemmer for å kunne gi retning og mening til fribus arbeid, og hvordan vi kan fungere på best mulig vis.

det var en engasjert gjeng med mange gode innspill, treårsmeldingen ble godtatt, vi gikk gjennom FRIBUs strategidokument, evaluerte ordlyd i avsnitter og i FRIBUs visjon. Jeg tror vi alle ble mer bevisst på hva vi egentlig står for, og hva visjonen vår er.

Vi brukte også tid på å lete etter områder vi ønsker å bidra på, men som vi ikke har fått gjort enda, og mulige forbedringer.

hvert 3. år byttes FRIBUs landsstyre, og vi fikk denne gangen takket det gamle styret, som har jobbet hardt på for organisasjonens utvikling.  Vi fikk vedtatt nytt styre som blir ledet av Øyvind Tonheim(Sula). De andre styremedlemmene er: Øystein Therkelsen( Oslo Østre), Henrikke Willard (namsos), Caroline Ngyen (Hånes), Pernille Rekstad (lørenskog), Erlend Frøen (Tønsberg), Jorann Evensen (Trondheim), vara: Ole Kristian Grindbakken (Bamble), Maria Nohre (lørenskog/bergen) og Henrik Holten (tidligere styremedl.)

vi sier tusen takk for en fantastisk innsats til det gamle styret, og hjertelig velkommen til det nye!